Tasarım & Yenilik

TASARIM & YARATIMDAN ÜRETİME KADAR
HER AŞAMADA ORTAĞINIZIZ

Bir üreticinin ötesi, birçok moda markasının itici gücü olmaktan gurur duyuyoruz. Sadık müşterilerimiz, ticari hedeflerini ve bu hedefleri karşılamaya dair kapsamlı yaklaşımımızı takdir ederken yeni müşterilerimiz tecrübemiz ve başarıya götüren itici gücümüze güven duymaktadır.


 

YAKLAŞIMIMIZ

Kaliteye kusursuz yaklaşımı, detaya verdiği önem ve müşterilere olan sadakati APS'yi 1973’ten beri aynı değerleri paylaşan müşteri kitlesi oluşturmaya yardımcı olmuştur. Çalışmaya bağlılığımız ve müşterilerimizin hedeflerini öncelikli gören yaklaşımımız hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok öncü giyim markası için APS’yi doğru tercih kılmaktadır.


 

MARKA YARATMAYA YARDIM EDİYORUZ

Kendimizi her aşamada sizin ortağınız olarak görüyoruz. İster tek bir ürünün üretimine odaklanıyor ister bir koleksiyon oluşturmayı arzuluyor olun, biz mümkün kılıyoruz. Yüksek beceriye sahip ekiplerimiz tasarım amaçlarınızın küresel trendlerle uyumunu sağlarken üretim ekibimiz esnek üretim ve zamanında teslimat aracılığıyla hedeflerinizi yakalamanızı sağlar. Tasarımdan lojistiğe kadar ticaretin her aşamasında size en iyi hizmeti sağlamak için iş birliği yapıyoruz.


 

ÇAĞIN ÖTESİNDE

Bizim kadar uluslararası bir müşteri kitlesi ile hem moda hem de teknoloji bakımından küresel trendlerin ötesinde kalabilme yeteneğimizle gurur duyuyoruz. Düzenli olarak tüm fuar ve etkinliklere katılım sağlayarak müşterilerimizin koleksiyonlarının küresel standartları yakaladığından emin oluyoruz.

Müşterilerimiz bakış açılarımızın sağlam temellere sahip olduğunu bilmektedirler. Ama bu bizi dünya çapında teknoloji arayışı, kumaş ve tekstil fuarlarına katılım ve koleksiyon ve tasarımlarımız yenilemekten alı koymuyor. Pazar araştırma faaliyetlerimiz yaklaşan trendleri akıllıca öngörmemizi ve müşterilerimizin rekabette öne geçmelerini mümkün kılan kapsamlı çözümler geliştirmemizi sağlıyor. Verdiğimiz öneriler ve geliştirdiğimiz çözümler stratejiktir ve uzun vadeye odaklıdır.