EKİBİMİZE KATILMAK İÇİN…
KVKK Aday Bilgilendirme Formu okudum ve kabul ediyorum

Çalışanlarımız

1000’İN ÜZERİNDE ÇALIŞAN, TEK BİR VİZYON

APS olarak, farklı bakış açımızı ve yaklaşımımızı oluşturmak için sektörün en parlak beyinlerini aramıza katmaktan gurur duyuyoruz. Bizi sektörde lider yapan şey, onların çeşitli becerileri, kişilikleri ve deneyimleri ile müşterilerimize olan bağlılıklarıdır.

 

APS'deki herkes, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ilk sıraya koyma hedefiyle hareket eder.

Aynı öncelik ve düşüncelere sahip insanlarla çalışmak APS'yi hem yerel hem de dünya çapındaki birçok önde gelen giyim markası için doğru seçim haline getirerek dürüstlük ve titizliğe dayalı bir iş yürütmemize olanak tanır.

 

Çalışanlarımızın şirketimiz olduğuna inanıyoruz ve onları yeni deneyimler, atölyeler ve eğitimlerle güçlendirmeye kendimizi adamış bulunuyoruz.

 

DOĞRU ŞEYİ YAPIYORUZ,

ÇÜNKÜ DOĞRU OLAN BU

APS'de hızla daha sürdürülebilir bir üretim yaklaşımına doğru ilerliyoruz. Uygulamalarımızı, çevre ve insanlarımız için daha sürdürülebilir hale getirmeye kararlıyız. Yenilenebilir enerji projelerinden kurum içi yıkama tesisimiz için su arıtmaya kadar ilmik ilmik sürdürülebilir bir gelecek dokuyoruz.

 

Çalışanların çocukları için kreşten, yüzlerce burs imkanına kadar, çevreyi önemsediğimiz kadar, insanlarımıza da değer vermekteyiz. Fabrika içinde enerji tasarrufu proje geliştirmeleri üzerinde çalışan, Sedex, ITS, SGS tasdikli sosyal uyumluluğa sahip bir fabrikayız.